Kombi Servisi, Olarak Neden Biz, Alanında Uzman Deneyimli, Sertifikalı Teknisyenlerle, Çalışmaktayız Bakanlık Onaylı Belgeli Firma Olarak, Bir Çok Firmanın Yetkili Servisliğini Yapıp Kendi Müşteri, Portföyümüzün Oluşmasıyla, Sizlere, Daha Yakın Direkt Hizmet, Vermeyi Seçmiş, Bulunmaktayız.

Kombi tamircisi
Kombi Servis Bakım Onarım

Telefon Desteği Sağlıyoruz Arıza Durumunda  Bizi Arayın Daimi Telefon Desteği Arıza Giderebilmeniz İçin.

Parça Kullanımı Konusu, Firmamız Sadece Orijinal, Ve Garantili Parça Kullanır, Değişen Her Parça Sıfır Ve (1) Yıl Garantilidir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Bakım Tamir Petek Bakımı

Farklı Parça Olur’ Mu Farklı Parça Olmaz, Herhangi Bir Marka Kombinin, Parçaları Asla Birbirine Uymaz Uyum Sağlamaz Aynı, Seri Aynı Marka Kombilerin, Parçaları Bile Uyum Sağlamaya, Bilir Kombilerin Sadece Serisi, Ve Aynı Özelliği Taşımaları Gerekir Yani Hiç Kimse Farklı Bir Parça Takamaz.

Kombi Tamir
Kombi Bakım Petek Temizliği

Fiyat Politikası, Olarak Günümüzde Yetkili, Ve Yetkili Servis Adı Altında, Bir Çok Firma Var Yüksek Fiyat Politikası Uygulamaktalar. Biz Fiyat Olarak Şeffaf Ve Devamlı Telefon Desteğine Açığız Bizi Aramaktan Asla Çekinmeyin.

Servis Kombi Uzmanı
Uzman Kombi Servisi

Kombi Arıza Durumunda, Servis Talep Etmeden Önce Bazı Yapmanız Gerekenler, Öncelikle Su Saatinin Bir Buçukla, İki Olduğundan Emin, Olun Bazı Durumlarda, Rest Atmak Gerekebilir, Kombi Düğmesini (R) Harfi Yada Rest Tuşuna, Beş Saniye Tutun Ve Şalteri Açıp Kapatın, Arızayı Böylelikle Düzelte Bilirsiniz.

Uzman Petek Temizliği
Petek Temizliği

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı Yılda Bir Kere Fatura Tasarrufu İçin Mutlaka Yapılmalı.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Öncelikle İçi Çekilip Temizlenir Ve Genleşme Tankının Havası Tamamlanır Fan Motoru Sökülüp Yıkanır Ve Boru Filtreleri Temizlenir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Hemen Ara