Yerinde ve anında müdahale imkanı 7/24 esasına göre sizlere en kısa sürede çözüm ve hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı Bakımı
Buzdolabı Teknik Servis Derin dondurucu Difriz Noftroz Tamiri

Beyaz Eşya Servisinde, Neden Biz  Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Ve Buzdolabı Servisi, Bakım Onarım, Ve Tamir Servisi Yerinde, Onarım Hizmeti, Alanında Uzman Sertifikalı, Deneyimli Teknisyenler, Yapılan, Değişen Parçalar Orijinal Ve (1) Yıl Garantilidir.

Çamaşır Makinesi Bakım
Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Bakım Onarım

Fiyat politikası, Günümüzde Kendisini, Yetkili Servis Olarak Tanıtan, Ve Aslında Yetkili Servisle Asla, İlgisi Olmayan Yüksek, Fiyat Politikası İzleyip, İnsanları Bezdiren Bir Çok Firma, Var Bizden Fiyat Almadan, Servis Talep Etmeyiniz, En Makul Ve Uygun Fiyatlar.

Beyaz Eşya Tamiri
Beyaz Eşya Servisi Bakımı Yerinde Anında Tamir Olanağı

Farklı Parça Olur’ Mu, Asla Olmaz, Hiç Bir Markanın Parçası Birbirine, Uymaz Ve Uyum Sağlamaz, Sadece Kendi Parçası Modeli, Ve Serisinin Parçası Olur, Ve Kullanılır Özel Yada Yetkili Servis, Her İkisinin Kullandığı Parça Orijinal Ve Mecburen Aynısıdır Farklılık Olmaz Zaten Uyum Sağlamaz.

Beyaz Eşya Servisi
Çamaşır Bulaşık Buzdolabı Servisi

Çamaşır Makinesi, Bakımı İçin Yapılması, Gerekenler Deterjan, Haznesini Düzenli Olarak Yıkayıp, Temizlemek Gerekir İçinde Kalan Kurumuş, Deterjan Kalıntıları, Makinede Kirece Ve Arızaya Sebebiyet Verir, Tahliye Pompasını, Açarak Düzenli Temizlemek Gerekir, İçine Kaçan Bozuk Para Ve Materyal Gibi Bazı Cisimler Makinenize Gidermesi Pahalı Zararlar Verebilir.

Çamaşır Makinesi Tamiri
Çamaşır Makinesi Bakım Onarım

Bulaşık Makinesi, Bakımı İçin Yapılması Gereken Şeyler, Yemek Artıklarını, İyice Duraladıktan Sonra Atmalısınız Ve Makinenin Düzenli, Olarak Gider Havuzunu, Temizlemelisiniz Bulaşık Deterjanı, Sıvı Değil Üçü Bir Arada Kullanılması Gerekir.

Beyaz Eşya Tamiri
Tamir Bakım Onarım

Buzdolabı Soğutucu, Bakımı Konusunda, Yapılması Gerekenler, Buzdolabını Ve Soğutucuyu Bilenin Aksine Tıka Basa, İstif Tarzında Nefes Almayacak Şekilde Tıkıl Mamalıdır, Nefes Alacak Şekilde, Dizilmelidir Dolapların Bozulma Sebeplerinin Başında, Bu Yanlış Kullanım, Gelir  Dolabın Koku, Yapmaması İçin, Motor Taslarının Düzenli Temizlenmesi Gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara